"Уважаема Г-жо Фандъкова, Предвид планирания през м.юни тази година поредно футболно дерби в град София, бихме желали да изразим пред Вас в качеството Ви на кмет на гр.София следната позиция. Изразяваме силното си неодобрение от тази проява на открито, която позволява в центъра на нашата столица да дефилират хора…
След нашумелия скандал с Кристина Домозетова, в офиса се заформи дискусия кой е прав и кой крив. По време на дискусията, за да се убедим какво пише на сайта на Арената се наложи да си направим регистрация. Какво мислите беше учудването ми когато видях... това: (more…)